Dom ProduktyStarożytna chińska porcelana

Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana

Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana

  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
  • Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Ancient Chinese Porcelain
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Consultable
Czas dostawy: 1
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Dynastia Tang Tang Sancai

,

Tang Sancai Starożytna chińska porcelana

,

Dynastia Tang Starożytna chińska porcelana

Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana

 

Tang Sancai to ogólny termin określający ceramikę wydobytą z grobowca Tang, a późniejsi uczeni traktowali to jako termin określający klasyfikację ceramiki.Tang Sancai nie odnosi się konkretnie do tych trzech kolorów.Wśród różnych rodzajów figurek ceramicznych, posągów ceramicznych i innej ceramiki wydobytej z grobowców dynastii Tang, niektóre mają tylko jeden kolor lub drugi kolor.Istnieje wiele artefaktów, ale mają one bardziej złożone i kolorowe kolory.Ogólnie mówiąc, oprócz białego podłoża tuszy, trzy kolory ołowiu, żółty, zielony i cyjan są najbardziej powszechne, a także są najbardziej artystyczne w technikach mieszania trzech kolorów.Tang Sancai ma mniej przyborów i jest więcej kucyków, małych zwierząt domowych i drobnego drobiu.Wszystkie mają bogate intencje artystyczne, zwłaszcza ceramiczne figurki różnych postaci i postaci nadprzyrodzonych, które mają największą wartość artystyczną.Naczynia Sancai pokazują różne naczynia używane w rzeczywistym życiu za dynastii Tang, ale w tych naczyniach forma życia społecznego w tym czasie jest doskonale przedstawiona, a kształt i ilość towarów Ming i innych przedmiotów, które zostały zakopane, Są określane według rangi grobu i wielkości rodziny.Na przykład w systemie Tang Liming ware jest 90 rzeczy powyżej trzeciej klasy, 60 rzeczy powyżej piątej klasy i 40 rzeczy powyżej 9 klasy.Kukiełka konia jest o stopę wyższa.Inne zespoły muzyczne, dzieci do służby i prestiżowe kostiumy również są określane przez ich szeregi za ich życia.Pod koniec wczesnej dynastii Tang zaczął się wiatr gęstego pogrzebu.Od początku dynastii Tang do środkowej i późnej dynastii Tang wiatr gęstego pogrzebu stawał się coraz bardziej popularny.Towary wędrowały ulicami i grobowcami Chena., Postacie ludzkie, przechodnie po jedzeniu i napojach, prawie jak ofiary.Ponieważ dynastia Tang kładła nacisk na wykorzystanie towarów Sancai Ming jako obiektów grobowych, od czasu budowy linii kolejowej Henan Bianluo w późnej dynastii Qing, duża liczba towarów i figurek Sancai została wykopana w grobowcach Tang na północnych przedmieściach Luoyang i inne miejsca.Niezależnie od kształtu i koloru Tang Sancai ma niezwykle dużą pomysłowość artystyczną.Przyciągnął uwagę ludzi w Japonii, Europie i Stanach Zjednoczonych i został zakupiony po wysokich cenach.Od tamtej pory

 

 

Obietnica sprzedawcy
1. Zobowiązanie do świadczenia usług
A. Zaangażowanie sprzedawcy
1. Sprzedawca zobowiązuje się opisać przedmiot zgodnie z prawdą.

2. Jeżeli sprzedawca nie sprzedaje transakcji, sprzedający zwraca wadium zwycięskiemu oferentowi.

3. Po pomyślnym licytacji partia będzie bezpłatna na terenie całego kraju (z wyjątkiem Hongkongu, Makao i Tajwanu).Przedmioty o wadze powyżej 50 kilogramów (30 kilogramów mebli ponadgabarytowych) lub o powierzchni większej niż 2 metry kwadratowe nie są zawarte w pakiecie.Samochody używane, nieruchomości, sprzęt transportowy, nieruchomości i spotkania z celebrytami nie są uwzględnione.

B. Zobowiązanie domu aukcyjnego
Przyjacielskie przypomnienie: Zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej dom aukcyjny posiada uprawnienia operatorów aukcyjnych oraz organizuje i prowadzi aukcje w zakresie dozwolonym przez prawo i politykę Chińskiej Republiki Ludowej.Uznaje się, że wszyscy klienci, oferenci, kupujący i inne zainteresowane strony, którzy uczestniczą w aukcjach zabytków kultury, aukcjach internetowych, dziełach sztuki i innych kolekcjach organizowanych i prowadzonych przez domy aukcyjne, zgodzili się i będą przestrzegać „Prawa aukcyjnego z dnia Chińska Republika Ludowa" .

1. Zgodnie z „Prawem aukcyjnym Chińskiej Republiki Ludowej” dom aukcyjny zobowiązuje się do prawdziwego opisu przedmiotu.

2. Jeżeli dom aukcyjny nie dokona sprzedaży, dom aukcyjny zwraca kaucję i rekompensuje wygrywającemu licytant.

3. Odnośnie do pobierania opłat za usługi dla domów aukcyjnych: Zgodnie z „Ustawą aukcyjną Chińskiej Republiki Ludowej” po wygranej licytacji oferenci muszą uiścić uzgodniony stosunek i wysokość opłat za usługi zgodnie z umową aukcji dom (wysokość opłat serwisowych opisana na stronie produktu).

4. Odnośnie frachtu: oferent będzie odpowiedzialny za fracht, z zastrzeżeniem aktualnego opisu produktu domu aukcyjnego.(Na przykład dodatkowe koszty ubezpieczenia cennych towarów musi ponieść zwycięski oferent).

2. Podstawowe usługi w zakresie aukcji
1. Obietnica, że ​​opisać zgodnie z prawdą: Sprzedawca obiecuje opisać zgodnie z prawdą.Po znalezieniu partii z niespójnym opisem, kupujący może złożyć reklamację do JD.com w określonym terminie po pomyślnym zakończeniu transakcji.

2. Ochrona depozytu zabezpieczającego: sprzedający są zobowiązani do wniesienia wyższej marży operacyjnej za wejście na platformę aukcyjną, a ochrona praw kupujących jest gwarantowana.

3. Specjalne usługi domów aukcyjnych
A. Żaden 7-dniowy zwrot bez podania przyczyny nie jest obsługiwany
Licytacje różnią się od zwykłych zakupów online.Większość z nich to sieroty lub ich niewielka liczba.Konsumenci kupują partie w drodze licytacji.Po sprzedaży wpłynie to na wartość partii.7 dni nieuzasadnionego zwrotu nie jest obsługiwane.

B. Obsługa podglądu offline
Jeśli agencja licytująca obsługuje podgląd w trybie offline, oznacza to, że firma wybrała miejsce do podglądu aukcji.Licytant może przed zakończeniem aukcji osobiście lub przez kogoś innego sprawdzić rzeczywisty przedmiot aukcji;jeśli licytant nie przyjedzie na miejsce, aby docenić, zostanie uznany za domyślny przedmiot aukcji. Rzeczywiste właściwości.

C. O certyfikacie uwierzytelniającym
Jeżeli dom aukcyjny zdecyduje się na wystawienie certyfikatu uwierzytelniającego, sprzedawca obiecuje, że opublikowany przedmiot uzyskał certyfikat uwierzytelnienia powyżej poziomu wojewódzkiego lub pisemny tekst uwierzytelniający wystawiony przez autora.W przeciwnym razie tego nie zapewni.

 

Dynastia Tang Tang Sancai Starożytna chińska porcelana 0

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Shengde Import and Export Trade Co., Ltd

Osoba kontaktowa: shengde

Tel: +8613915839029

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)