Dom ProduktyStarożytna chińska porcelana

Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana

Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana

  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
  • Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: Ancient Chinese Porcelain
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Możliwość Supply: 1
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
High Light:

Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana

,

Męczennica Starożytna chińska porcelana

,

Emalia Dekoracyjne orientalne wazony

Emalia Passionflower Ruyi Szal Wzór Beauty Zun Starożytna chińska porcelana

Emalia to kompozytowe rękodzieło otrzymane poprzez naniesienie pokruszonego i zmielonego szkliwa emaliowego na powierzchnię wyrobów metalowych wykonanych w technologii obróbki metali oraz po wysuszeniu i wypaleniu.Istnieje wiele klasyfikacji rzemiosła emalii, które są ogólnie klasyfikowane według metody produkcji i rodzaju bieżnika.[2] W zależności od określonej technologii przetwarzania, emalie można podzielić na emalie cloisonné, emalie dłutowe, emalie malowane i emalie przezroczyste.Wśród nich emalie cloisonné są powszechnie znane jako „cloisonne”.Produkty wytwarzane w okresie dynastii Ming Jingtai w połowie XV wieku są szczególnie znane, dlatego nazywane są cloisonne.

 

Obietnica sprzedawcy
1. Zobowiązanie do świadczenia usług
A. Zaangażowanie sprzedawcy
1. Sprzedawca zobowiązuje się opisać przedmiot zgodnie z prawdą.

2. Jeżeli sprzedawca nie sprzedaje transakcji, sprzedający zwraca wadium zwycięskiemu oferentowi.

3. Po pomyślnym licytacji partia będzie bezpłatna na terenie całego kraju (z wyjątkiem Hongkongu, Makao i Tajwanu).Przedmioty o wadze powyżej 50 kilogramów (30 kilogramów mebli ponadgabarytowych) lub o powierzchni większej niż 2 metry kwadratowe nie są zawarte w pakiecie.Samochody używane, nieruchomości, sprzęt transportowy, nieruchomości i spotkania z celebrytami nie są uwzględnione.

B. Zobowiązanie domu aukcyjnego
Przyjacielskie przypomnienie: Zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej dom aukcyjny posiada uprawnienia operatorów aukcyjnych oraz organizuje i prowadzi aukcje w zakresie dozwolonym przez prawo i politykę Chińskiej Republiki Ludowej.Uznaje się, że wszyscy klienci, oferenci, kupujący i inne zainteresowane strony, którzy uczestniczą w aukcjach zabytków kultury, aukcjach internetowych, dziełach sztuki i innych kolekcjach organizowanych i prowadzonych przez domy aukcyjne, zgodzili się i będą przestrzegać „Prawa aukcyjnego z dnia Chińska Republika Ludowa" .

1. Zgodnie z „Prawem aukcyjnym Chińskiej Republiki Ludowej” dom aukcyjny zobowiązuje się do prawdziwego opisu przedmiotu.

2. Jeżeli dom aukcyjny nie dokona sprzedaży, dom aukcyjny zwraca kaucję i rekompensuje wygrywającemu licytant.

3. Odnośnie do pobierania opłat za usługi dla domów aukcyjnych: Zgodnie z „Ustawą aukcyjną Chińskiej Republiki Ludowej” po wygranej licytacji oferenci muszą uiścić uzgodniony stosunek i wysokość opłat za usługi zgodnie z umową aukcji dom (wysokość opłat serwisowych opisana na stronie produktu).

4. Odnośnie frachtu: oferent będzie odpowiedzialny za fracht, z zastrzeżeniem aktualnego opisu produktu domu aukcyjnego.(Na przykład dodatkowe koszty ubezpieczenia cennych towarów musi ponieść zwycięski oferent).

2. Podstawowe usługi w zakresie aukcji
1. Obietnica, że ​​opisać zgodnie z prawdą: Sprzedawca obiecuje opisać zgodnie z prawdą.Po znalezieniu partii z niespójnym opisem, kupujący może złożyć reklamację do JD.com w określonym terminie po pomyślnym zakończeniu transakcji.

2. Ochrona depozytu zabezpieczającego: sprzedający są zobowiązani do wniesienia wyższej marży operacyjnej za wejście na platformę aukcyjną, a ochrona praw kupujących jest gwarantowana.

3. Specjalne usługi domów aukcyjnych
A. Żaden 7-dniowy zwrot bez podania przyczyny nie jest obsługiwany
Licytacje różnią się od zwykłych zakupów online.Większość z nich to sieroty lub ich niewielka liczba.Konsumenci kupują partie w drodze licytacji.Po sprzedaży wpłynie to na wartość partii.7 dni nieuzasadnionego zwrotu nie jest obsługiwane.

B. Obsługa podglądu offline
Jeśli agencja licytująca obsługuje podgląd w trybie offline, oznacza to, że firma wybrała miejsce do podglądu aukcji.Licytant może przed zakończeniem aukcji osobiście lub przez kogoś innego sprawdzić rzeczywisty przedmiot aukcji;jeśli licytant nie przyjedzie na miejsce, aby docenić, zostanie uznany za domyślny przedmiot aukcji. Rzeczywiste właściwości.

C. O certyfikacie uwierzytelniającym
Jeżeli dom aukcyjny zdecyduje się na wystawienie certyfikatu uwierzytelniającego, sprzedawca obiecuje, że opublikowany przedmiot uzyskał certyfikat uwierzytelnienia powyżej poziomu wojewódzkiego lub pisemny tekst uwierzytelniający wystawiony przez autora.W przeciwnym razie tego nie zapewni.

 

Emalia Męczennica Ruyi Szal Starożytna chińska porcelana 0

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Shengde Import and Export Trade Co., Ltd

Osoba kontaktowa: shengde

Tel: +8613915839029

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)