Dom ProduktyStarożytna chińska porcelana

Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy

Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy

  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
  • Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: The yuan blue and white porcelain jar
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: Negotiable
Czas dostawy: 7 dni
Możliwość Supply: 1
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Materiał: Niebiesko-biała porcelana Yuan
High Light:

Wazon z chińskiej porcelany Yuan

,

niebieski i biały wazon z chińskiej porcelany

,

niebieski i biały słoik z porcelany

Niebiesko-biały słoik porcelanowy juana

Niebiesko-biała porcelana z czasów dynastii Yuan, główna dekoracja „Ghost Guzi Mountain Map”, opisuje mistrza Sun Bin Guzi w powtarzających się prośbach ambasadora Qi Soudaya, który zgodził się zejść na dół, aby uratować schwytany przez Yan Qi Sun Bin i historię Dugu Chen

jego wielki garnek na wzór "doliny duchów w dół wzgórza" dla wręczenia unikalnej niebiesko-białej porcelany w juanie.Wzór to Gui Guzi siedzący na wózku ciągniętym przez tygrysa i lamparta.Realistyczne wzory i delikatne pędzle na doniczkach są dziełem artysty, a nie rzemieślnika, co sprawia, że ​​naczynia są bardziej niezwykłe niż zwykła niebiesko-biała porcelana.Ten słoik to rzadkość

Stopa gładka dolna szeroka okrągła, proste usta, krótka szyja, wargi nieco grube, gliniane łopatki wokół brzucha, stopniowo poszerzające się poniżej ramion, stopniowo do brzucha, do końca delikatnego szorowania.Niebiesko-biały wzór jest narysowany importowanym materiałem kobaltowym, podzielony na cztery warstwy, jedna warstwa ozdobiona falami wody, druga warstwa ozdobiona wijącymi się piwoniami na ramieniu, trzecia warstwa ozdobiona motywem „Gui Gu Zi Xia Shan "na brzuchu, a dolna część czwartej warstwy jest ozdobiona zdeformowanym wzorem płatków lotosu wewnątrz pomalowanym skarbem, powszechnie znanym jako" osiem dużych kodów ".

Niebiesko-biała porcelana Yuan to rzadki towar.W nielicznych zachowanych niebiesko-białej porcelanie juan malowanie postaci z tego tematu jest rzadkością.

Obietnica sprzedawcy
1. Zobowiązanie do świadczenia usług
A. Zaangażowanie sprzedawcy
1. Sprzedawca zobowiązuje się opisać przedmiot zgodnie z prawdą.

2. Jeżeli sprzedawca nie sprzedaje transakcji, sprzedający zwraca wadium zwycięskiemu oferentowi.

3. Po pomyślnym licytacji partia będzie bezpłatna na terenie całego kraju (z wyjątkiem Hongkongu, Makao i Tajwanu).Przedmioty o wadze powyżej 50 kilogramów (30 kilogramów mebli ponadgabarytowych) lub o powierzchni większej niż 2 metry kwadratowe nie są zawarte w pakiecie.Samochody używane, nieruchomości, sprzęt transportowy, nieruchomości i spotkania z celebrytami nie są uwzględnione.

B. Zobowiązanie domu aukcyjnego
Przyjacielskie przypomnienie: Zgodnie z prawem Chińskiej Republiki Ludowej dom aukcyjny posiada uprawnienia operatorów aukcyjnych oraz organizuje i prowadzi aukcje w zakresie dozwolonym przez prawo i politykę Chińskiej Republiki Ludowej.Uznaje się, że wszyscy klienci, oferenci, kupujący i inne zainteresowane strony, którzy uczestniczą w aukcjach zabytków kultury, aukcjach internetowych, dziełach sztuki i innych kolekcjach organizowanych i prowadzonych przez domy aukcyjne, zgodzili się i będą przestrzegać „Prawa aukcyjnego z dnia Chińska Republika Ludowa" .

1. Zgodnie z „Prawem aukcyjnym Chińskiej Republiki Ludowej” dom aukcyjny zobowiązuje się do prawdziwego opisu przedmiotu.

2. Jeżeli dom aukcyjny nie dokona sprzedaży, dom aukcyjny zwraca kaucję i rekompensuje wygrywającemu licytant.

3. Odnośnie do pobierania opłat za usługi dla domów aukcyjnych: Zgodnie z „Ustawą aukcyjną Chińskiej Republiki Ludowej” po wygranej licytacji oferenci muszą uiścić uzgodniony stosunek i wysokość opłat za usługi zgodnie z umową aukcji dom (wysokość opłat serwisowych opisana na stronie produktu).

4. Odnośnie frachtu: oferent będzie odpowiedzialny za fracht, z zastrzeżeniem aktualnego opisu produktu domu aukcyjnego.(Na przykład dodatkowe koszty ubezpieczenia cennych towarów musi ponieść zwycięski oferent).

2. Podstawowe usługi w zakresie aukcji
1. Obietnica, że ​​opisać zgodnie z prawdą: Sprzedawca obiecuje opisać zgodnie z prawdą.Po znalezieniu partii z niespójnym opisem, kupujący może złożyć reklamację do JD.com w określonym terminie po pomyślnym zakończeniu transakcji.

2. Ochrona depozytu zabezpieczającego: sprzedający są zobowiązani do wniesienia wyższej marży operacyjnej za wejście na platformę aukcyjną, a ochrona praw kupujących jest gwarantowana.

3. Specjalne usługi domów aukcyjnych
A. Żaden 7-dniowy zwrot bez podania przyczyny nie jest obsługiwany
Licytacje różnią się od zwykłych zakupów online.Większość z nich to sieroty lub ich niewielka liczba.Konsumenci kupują partie w drodze licytacji.Po sprzedaży wpłynie to na wartość partii.7 dni nieuzasadnionego zwrotu nie jest obsługiwane.

B. Obsługa podglądu offline
Jeśli agencja licytująca obsługuje podgląd w trybie offline, oznacza to, że firma wybrała miejsce do podglądu aukcji.Licytant może przed zakończeniem aukcji osobiście lub przez kogoś innego sprawdzić rzeczywisty przedmiot aukcji;jeśli licytant nie przyjedzie na miejsce, aby docenić, zostanie uznany za domyślny przedmiot aukcji. Rzeczywiste właściwości.

C. O certyfikacie uwierzytelniającym
Jeżeli dom aukcyjny zdecyduje się na wystawienie certyfikatu uwierzytelniającego, sprzedawca obiecuje, że opublikowany przedmiot uzyskał certyfikat uwierzytelnienia powyżej poziomu wojewódzkiego lub pisemny tekst uwierzytelniający wystawiony przez autora.W przeciwnym razie tego nie zapewni.

Yuan niebiesko-biały słoik porcelanowy chiński wazon porcelanowy 0

Szczegóły kontaktu
Jiangsu Shengde Import and Export Trade Co., Ltd

Osoba kontaktowa: shengde

Tel: +8613915839029

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)